Dark Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Bleach

Darkness of the soul....
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Великият Базар 27-ми квартал

Go down 
+7
Тоширо Kоутей
Ичимару Гин
Юуки Хигуре
Разказвач
Араши Нами
Миязаки Чихиро
Такеда Икава
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Иротсуя Рей

Иротсуя Рей


Брой мнения : 34
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyСъб Фев 23, 2008 2:18 pm

Иротсуя излезна от магазина и се огледа наоколо. Любопитството я сърбеше за нови познания.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyПет Фев 29, 2008 11:58 pm

След извесно време лутане Акай се намери на едно от най-често посещаваните места поради простата причина, че имаше нужда от нещо по-различно от запустялото езеро. Тя реши да посети пазара, като имаше наум нещо, което трябваше да купи и силно се надяваше, че ще мже да открие търсената вещ. Тя оглеждаше различните магазини с престорени любопитство и интерес, докато вървеше между тях и най-после се спря пред един, който й се стори интересен. Щом влезе вътре намери всякакви стари вещи, които биха били по-скоро за колекционери, отколкото за нея, но тва не й попречи да разгледа - можеше пък да попадне на нещо инетересно, ако не да открие това, което й трябваше.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyСъб Мар 01, 2008 1:46 am

Докато си минавала през целия Базар в глъчката чуваш постоянно повтарящи се клюки докато не решаваш,че ще полудееш.Всички говорят за някакви шинигамита,които били тук преди няколко дни..със силата на слухове и клюки всички говорят,че били каитани,но се съмняваш който и да е с този пост да се бута в тази тълпа.

Чак когато влизаш в антикварния магазин се усещаш,че всички са говорили за това място..Наистина дори и тук глъчката продължава,изглежда каквото и да се е случило тук е направило доста голяма реклама на собственика.Той бе един вече застаряващ мъж,който като че ли беше уморен от постоянните въпроси от страна на клиентите.Въпреки че най-вероятно никога не би се радвал на такава популярност под други обстоятелства имаш чувството,че магазинът е заслужил свяота репутаци-забелязваш много предмети,които спокойно могат да вземат доста висока цена.Повечето от тях се продававт бързо,освен собственика има 4 продавача,които едвам смогват с всичко.

((Смени си името от профила ако обичаш,направи го да е като на героинята ти.))
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyСъб Мар 01, 2008 2:37 am

Акай тихо разсъждаваше над клюките, които постоянно чуваше, чудейки се какво наистина с бе случило. Многото хора наоколо показваха, че е било нещо голямо, а факта, че бе дочула нещо за капитани още повече подтикваше любопитството й, докато червенокоската оглеждаше витрините. Не след дълго тя се обърна към собственика с обичайната си престорена усмивка, затваряйки леко оите си и попита:
- Добър ден, господине, можете ли да ми кажете за какво е цялата тази врява? Какво се е случило тук? - любопитството лесно се улавяше в гласа й, докато момичето както обикновенно се опитваше да не среща погледа на човека с който говореше, като вместо това оглеждаше някои от посетителите.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyСъб Мар 01, 2008 3:02 am

Усещаш утегчението в гласа на мъжа:
-Писна ми от тези въпроси,ако ще купуваш нещо давай,ако или не си тръгва..Поне 10 шинигамита и 200 човека минаха вече от тук и ме питаха за това,питай някой от тях..Просто двама човека дойдоха за да вземат нещо,което явно еше важно за тях..
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyСъб Мар 01, 2008 11:10 am

- Извинявам се за безпокойството причинено от въпроса ми, господине - жената леко се поклони и като отново се изправи попита този път по същество: - Продавате ли карти за игра? И, ако да, може ли да ми посочите къде се намират - тя извърна поглед аси да огледа набързо рафтовете и полиците които не бе разгледала, докато очакваше мълчаливо отговора.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyСъб Мар 01, 2008 1:21 pm

- Това е антикварен магазин ако не си забелязала,но да-имаме такива карти..стари,както се подразбира.Това ли ще е всичко?
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyСъб Мар 01, 2008 1:25 pm

- Ами, тези стари карти стават ли все още за игра или са по-скоро за колекционерски цели? - Акай попита, след кратко замисляне. Тя никога не си бе падала по обикновенни неща и искернно предпочиташе по-особените предмети - едно нормално тесте карти никога не би било толкова интересно, колкото едно старо с по-различен вид и по-рядко срещани... Е, ако с това старо тесте все още можеше да се играе, де...
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 1:12 am

-Ами да,стават за игра.Не продавам безполезни предмети..Ей сега ще ги опаковам ако искаш,бонус от магазина.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 5:08 am

- Да, благодаря - момичето се поклони ниско, радвайки се от късмета си да намери нещо необикновенно и уникално - точно по стила й. Щом се изправи жената отново показа една отобикновенните си усмивки, затваряйки леко очите си, докато изчака собственика и зарови за парите си.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 8:16 am

Изумяваш се от бързината,с която той може да опакова..
-Ти с какво се занимаваш момиче?
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 8:31 am

Разхождайки се Чихиро зяпаше ж магазините и се прозяваше. Усилено търсеше на кой да се лепне и затова при вида на червенокосото момиче, което си купуваше карти за игра, й се стовари както само тя можеше.
- Здрасти, аз съм Чихиро! Малко компания? - Изръси на скороговорка тя и се ухили подмамващо.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 11:24 am

Червенокоската се усмихна леко на мъжа с явно учудване от бързината на действията му, докато най-после вадеше парите си, като междувременно чу въпроса и без да се бави отвърна:
- Аз съм Шинигами, наскоро завърших академията - тя остави нужната сума, като пое опакованите карти с едно бързо "Аригатоо" и за малко да се блъсне право в белокоската по простата причина, че бе толкова замечтана в изпробването на новото си тесте, че дори не я бе забелязала как се е появила. Когато, обаче, осъзна, че въпроса който й се бе сторил като поредната реплика от навалицата наоколо е бил отправен към нея се усмихна леко глуповато, затваряйки както обикновенно очите си, преи да й отвърне - Хех, извинявай за това, Чихиро-сан... Леко стъм отвеяна понякога... Аз съм Акай, приятно ми е - тя отвори очите си и протегна свободната си ръка за поздрав.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 11:54 am

- И аз съм шинигами. - усмихна се белокосата - Руконгай е малък а? - засмя се весело на глупостите си.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 12:01 pm

- Да, така изглежда - младата жена върна усмивката към белокоската, докато я оглеждаше с любопитство. - Какво те води насам, Чихиро-сан? - след този въпрос момичето се замисли малко и добави - А знаеш ли добро място, където мога да намеря съперници в интересна игра с карти? - лека самодоволна усмивка се прокрадна на лицето й. Не бе играла откакто със Сумитски се беха разделили, но все още помнеше достатъчно за да смее да изпробва уменията и отново. Все пак неслучайно имаше 257 победи.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 EmptyНед Мар 02, 2008 12:08 pm

- Аз се разхождам поради липсата на други по - интересни дейности. А карти е жъзможно да поиграеш в местнот кръчме. - момичето се учуди на страста на Акай към картите, която личеше в очите й - Какжо е тожа тесте в ръцете ти? Ти обяснявай, аз водя към Саке но Токи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Великият Базар 27-ми квартал
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Bleach :: Step into the darkness :: Обществото На Душите :: Руконгай-
Идете на: