Dark Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Bleach

Darkness of the soul....
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Великият Базар 27-ми квартал

Go down 
+7
Тоширо Kоутей
Ичимару Гин
Юуки Хигуре
Разказвач
Араши Нами
Миязаки Чихиро
Такеда Икава
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:25 pm

Хигуре просто стоеше отстрани, нямаше намерение да подслушва ама тия викове някак си привлякоха вниманието й. Чак сега забеляза капитана. Очите й станаха на палачинки. За първи път беше толкова близко до висшо шинигами. Как бе минал без тя да усети рейатсуто му или поне да забележи голямата роба с числото 3.
'Чакай малоко... 3...хмм... Ичимару Гин'
Принципно момичето уважаваше капитаните, но този, този беше изключение... Никой не се усмихваше толкова много колкото него и то така зловещо. Не можеше да види очите му, а говора му - мазен и лукав, допълнително засилваше нежеланито й да бъде близо до него. Тъкмо реши да си тръгне, когато той стори това първи. Явно проявяваше и някви интереси към двете момичета създали суматохата. Погледа й се отмести върху собственика на магазина.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:30 pm

-Това,моето момиче--каза продавачът-- е едно изключително нежно и деликатно същество,което макар и да не е живо отразява твоята душа и може а се държи само с нежни ръце.Винаги се радвам да продавам китари от този модел и се надявам да сте напълно доволна от покупката.



Хигуре вижда как собственика се строполява на един стол забил поглед в мъжа с погребалните дрехи..може би лейтенантът на Ичимару?Какъвто ида беше явно собственикът се страхуваше от него до дъното на душата си.


Последната промяна е направена от на Пон Фев 11, 2008 1:33 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:31 pm

Чихиро зяпна благоговеещо. Лепна се на китарите и възкликна:
- Искам тази! - Очите и направо светеха от вълнение.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:35 pm

--Хъм,естествено моето момиче,виждам че ти и приятелката ти имате изключително добър вкус за китари.Надявам се да изберем възможно най-дборото за вас,така че някой ен като станете известни да казвате че сте купили китарите си от тук хаха.
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:36 pm

Нами взе черно-бялата китара от ръцете на продавача
- Нали мога да я пробвам?
Леко прокара пръсти по струните, който отново издадоха прекрасен мъркащ звук. След което подхвана началото на странна песен. Почувства се невероятно жива и .. спокойна.
След като приключи каза:
- Взимам я! - тя бръкна в джоба на дрехата си - А да и едно перце ако може.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:45 pm

Чихиро бръкна в джоба си и постави нужните пари на плота и с китара в ръце тръгна да излиза от магазина.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:51 pm

-E,дами,благодаря че пазарувахте при нас.-собственика пое парите на момичетата и ги прибра грижливо зад тезгяха,а след това им подаде внимателно китарите,прилежно обвити и опаковани.
-И не забравяйте че при нас цените са най-добри!
Върнете се в началото Go down
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 1:58 pm

Юуки веднага се огледа за някаква вещ... Първото нещо, което видя бе някаква прашна книга без име отгоре. Грабна я, дори не погледна за какво беше и отиде на касата:
-Ще може ли да я опаковате хубаво... за подарък е...-каза тя с широка усмивка. - Явно този човек ви носеше лоши новини... Моите съболезнование - тук направи кратка пауза за да види реакцията на човека - дали щеше да приеме или отрече.
Беше любопитна и мислеше да поразпита продавача заобиколно за да разбере за какво става дума. Бавеше се нарочно.
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 2:00 pm

Нами пов своята китара много внимателно и я преметна на рамо. Усмихна се на продавача и пожела приятен ден. След което излезе от магазиина. Където попита Чихиро:
- Да се прибираме, а? - и зачака отговор
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 2:30 pm

Чихиро омагьосана тръгна след нея, но изведнъж се заби на място.
- Ам, аз нямам къде да се прибера, а ти?
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 2:34 pm

Нами тотално беше изключила.
- Опааа ... забравих, че след завършването на акдемията останах бездомна. - Нами се замисли. - Абе четох някъде нещо - започна да бърка по джобовете си. Откри малка смачкана листовка. - Намерих това и знаех, че ще потрябва. - Тя я разгърна и я показа на Чихиро.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 2:42 pm

Чихиро пое намачканото листче и подпря китарата си на крака си, докато чете. Изведнъж очите й светнаха.
- Гениална си! Сигурно щях да спя по улиците на 80ти квартал и то не за дълго. А и става въпрос за двама човека! - Бързо я целуна по челото и погледна адреса за сверка. - Ок 23... Хайде наблизо е! Направо отиваме!
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПон Фев 11, 2008 2:44 pm

Нами се зарадва, че веднъж и тя успя да направи нещо от полза. Усмихна се и закрачи бърз след Чихиро.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyВто Фев 12, 2008 6:39 am

Юуки забелязваш,че мъжът не откъсва очи от изгубващата се фигура на капитана и спътника му и трябва да повториш въпроса си два пъти преди той да реагира.През това време всички започват да си шушукат,улавяш няколко фрази и думи като ''капитан'',''капитани'',''руконгай'' и ''момичетата''.
Виждаш как наистина две момичета се шмугват навън под погледите на всички,а една от продавачките излиза точно в противоположната посока и си сигурна,че до края на деня Руконгай ще гъмжи от слухове.
Собственикът най-накрая ти обръща внимание и му трябват няколко секунди да си спомни какво си го питала.
-О,не никакви лоши новини.-той хвърля един последен изнервен поглед към тълпата отвън,там където последно е видял капитана.-Този човек първо ми прати писмо..но не мислех,че ще е толкова зловещ на живо...всъщност вие какво ще искате госпожице?Нали сте госпожица?
Хвърля ти един преценяващ поглед и забелязваш как изважда прилежен лист хартия и започва да пише нещо на него.
Върнете се в началото Go down
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyВто Фев 12, 2008 8:51 am

Хигуре тъкмо щеше да повтори, но последното изречение я накара да спре за момент... Едва забележима вена изби на челото й.
'Етсествено, че съм госпожица!! Тоя за каква ме взима Suspect !? А сега пък почна да записва нещо, само да има късмета да е за мен'
-Исках да ми я обвиете - повтори тя като посочи книгата пак така усмихната - с ето тази хартия там.
Когато човека се обърна за да види какво му сочи, Юуки хвърли един поглед към листчето.
-Какво ли не бих дала за да получа писмо от някой лейтенант или капитан... Ще е такава чест...
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyВто Фев 12, 2008 10:46 am

-Да,да един момент.-той хваща листа и започва да подвързва доста внимателно като не те поглежда изобщо.-За чест не знам,доста ще популяризира магазина ми,но определено не искам да си имам взимане-даване с някой като него.Такива хора са прекалено опасни.Всъщност теб какво те бърка?
Спря за секунда работата си и ти отправи един предпазлив поглед.
Върнете се в началото Go down
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyВто Фев 12, 2008 1:06 pm

-Ъм? - попита го очудено тя - Нищо?
'Какво ме бъркаше ли? Та аз само си изказах мнението. Нито сам го питала какво пише в писмото, нито кой е този или това нещо дето ще ходи при лейтенанта на 3-ти отряд, нито за какво разговаряха до преди малко... Как въобще бе стигна до това заключение...'
Явно продавача беше от този тип - вечно нащрек за нещо, дебнещ клиентите да не вземат да свият някой предмет. Естествено е във всичко да намира нещо гнило, не че то не беше такова в този случай...
Хигуре все още го гледаше тъпо и все едно не знае за какво става дума...
-Аз само пазарувам - продължи тя очудено...

//btw Какво пише на прилежния лист хартия?//
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyВто Фев 12, 2008 1:26 pm

-О,да извинявай..просто не ми излиза от главата т'ва чудо..
Виждаш какво пише на листа:"Собственост на 9-ти отряд от Сейретей."
Но това нямаше много смисъл?Това преди малко беше капитанът на трети отряд,не на 9-ти.Нещо много странно се случваше тук.
-Всъщност май ще се наложи да се забавя малко..съжалявам..-той за миг потрепери-Каза да го пратя веднага щом съм готов с документите.
Върнете се в началото Go down
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyВто Фев 12, 2008 1:56 pm

Хигуре кимна в знак, че ще поизчака...
-Щом капитан го иска трябва да е много важно, вървете аз имам много време. Мога да поогледам и другите неща.
Тя го проследи с периферното си зрение какво щеше да прави и най-вече за какво бяха документите.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyСря Фев 13, 2008 6:55 am

-А ти с какво се занимаваш момиче?-Той ти се усмихва,явно иска малко да си почине преди да се занимава с това.Свършва да пише и обръща внимание на отговора ти.
Върнете се в началото Go down
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyСря Фев 13, 2008 3:37 pm

Дали и така флиртуваше с бабите на неговата възраст...
-Аз ще ставам шинигами, господине - явно беше кьорав, сигурно от възрастта - ще спасявам души... Колко ще струва всичко?
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyЧет Фев 14, 2008 6:59 am

Мъжът пред теб явно се стряска страшно много,в първия като че ли недоумява какво си казала,а след това видимо се отдръпва от теб.След това явно му хрумва нещо и проговаря:
-Шинигами,а?Имам предложение.След като явно ти е по пътя,какво ще кажеш да занесеш този плик до..секунда..сградата на 9-ти отряд ида го предадеш на командващия офицер там?Ако го направиш получаваш каквото си си избрала безплатно?Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyЧет Фев 14, 2008 10:29 am

'Защо не, та това беше само един плик, нали?' - помисли си тя - 'Явно продавача не беше голям фен на шинигамитата или... ама не спомена ли той преди малко нещо за опасност...хм'
Тя се почуди малко, да - искаше да разбере за какво става въпрос, но не й да се навира между шамарите. Явно не можеше и агнето да е цяло, и вълкът - сит. Та дори не знаеше какво пише вътре... може и да е нещо от рода "Убий куриера!". Хигуре разтърси глава за да се отърве от нелепите мисли.
-Боя се, че нямам път на там, господине, предпочитам да си платя книгата.
Върнете се в началото Go down
Такеда Икава
Admin
Такеда Икава


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2008

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyЧет Фев 14, 2008 12:42 pm

-Е,жалко тогава.Това ще е 300 рйо.Сега ще довършва подвързването.
След една-две минути одържа на думата си.
-Заповядай.
Върнете се в началото Go down
Юуки Хигуре

Юуки Хигуре


Брой мнения : 42
Join date : 09.02.2008
Местожителство : Soul Society

Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 EmptyПет Фев 15, 2008 2:11 am

Хигуре бръкна в левия си джоб да извади парите и замръзна на място... Там нямаше нищо! Ръката й започна да трепери.
'Омг! Къде са? Някой ме е обрал в тая навалица!'
Тя лека полека започна да се обръща към продавача, като насилваше една усмивка на лицето си. Капчици избиха на челото й. Човека държеше книгата с едната ръка, а с другата правеше знака за "Хайде сега ми дай паричките Twisted Evil " Фонът, на който седеше вече бе сив и зловещ. Хигуре преглътна.
-Всъщност може и да го занеса, Вие бяхте толкова мил, пък и сега се сетих, че имам да върша една работа близко до сградата на 9-отряд. Бях забравила... - една голяма (аниме) капчица съпътстваше отговора й.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Великият Базар 27-ми квартал   Великият Базар 27-ми квартал - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Великият Базар 27-ми квартал
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Bleach :: Step into the darkness :: Обществото На Душите :: Руконгай-
Идете на: