Dark Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Bleach

Darkness of the soul....
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Саке но Токи

Go down 
+7
Акай Кетсу
Араши Нами
Хиноте Кагероу
Тоширо Kоутей
Иротсуя Рей
Миязаки Чихиро
Натсуме Райто
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyПон Мар 03, 2008 2:53 pm

Райто се изхили гръмогласно, толкова ли беше важно името му?
-Всичко с времето си, научи се на търпение драга!
Той постави леко момичето на една от пейките и седна до нея. Подаде и едно от шишетата, взе от своя страна едно за себе си, отпи дълбоко и се облегна назад...
-Сумитски-чан, ще ми кажеш ли кое е най-любимото ти нещо на този свят?
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyПон Мар 03, 2008 3:05 pm

Младата жена също се изсмя, когато бе оставена на пейката.
- Извини ме за нетърпението ми, Шинигами-сан, но обичам да знам с кой разговарям.
Тя пое бутилката и изимитира действията на зеленоокия си събеседник, като отпи една масивна глътка от напитката, като придоби много необичайното за нея замислено изражение и се загледа в пространството.
- Най-любимото ми нещо... хм. Това е труден въпрос, но предполагам, че отговора му не е едностранен. За съжаление все още не съм го открила, но щом го направя, можеш да бъдеш сигурен, че ще ти кажа. Предполагам, че за сега най-любимото ми нещо е... сакето и хазарта, - чернокоската се изсмя лаконично и погледна шишето, разочарована от себе си и отговора, който бе дала. Сумитски вдигна синия си поглед и го насочи към мъжа до нея, като на свой ред попита развеселена:
- Защо се интересуваш, Шинигами-сан?
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 2:14 am

Чихиро влетя без да се оглежда и се тръшна на една маса поръчвайки няколко бутилки саке. Можеха и да я наричат пиянде, но не трябваше да има причина да го правят. Огледа се за Акай, която последно беше зад нея и запали една цигара.
Върнете се в началото Go down
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 4:51 am

Райто гледаше с интерес момичето, взирайки се в очите и...
-Имаш красиви очи... - той прошепна едва забележимо.
След това той изпразни остатъка от своето шише. Усмивката отново се разля по лицето му.. Той придърпа последната бутилка и каза:
-Интересно ми е, Сумитсуки-чан... Можеш да ме наричаш Райто. След като обичаш да хазарта, хайде да изиграем една игра! Понеже не обичам да говоря много за себе си, така ще е по-добре.. Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 10:17 am

Сумитски се ухили от ухо до ухо и каза развеселено:
- Чудесно, Райто-кун, - тя изпука кокалчетата на пръстите си и го погледна предизвикателно. - На какво искаш да играем. Ролетка? Четворка белот? Блек Джек? Стрип покер...?
Пламъчета присветнаха в очите й, а усмивката само подчерта руменината по бузите на младата жена, която остави вече празната бутилка саке. Тя се огледа наоколо, видимо търсейки нещо, след което запита:
- Но първо ще трябва да намерим място, където да играем и карти, ако ще играем на карти.
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 11:03 am

Малко след като Чихиро се беше настанила във бара влезе отново и Акай, която беше доста отнесена на някъде и не обърна внимание на околностите и това, което се случваше. Тя бързо успя да намери придружителката си, без да й се налага да обикаля с поглед повечето маси и си проправи път до нея, поръчвайки си сравнително малка "порция" от предлаганото тук саке.
- Между другото, Чихиро-чан - подхвана тя след една глътка от течността - Предполагам, че нещо се е случило между теб и Ичимару-сан. Би ли ми казала какво е станало, звучи интересно.
Акай зачака отговор, като междувременно бръкна в един от джобовете на коженото си яке и извади от там новото си тесте, като разсеяно започна да бърка картите отново, чудейки се дали ще се появи скоро възможност да поиграе отново.
Върнете се в началото Go down
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 1:38 pm

Главата на Райто го маеше, беше му замаяно.. Но това нямаше да го спре...
-Изненадан съм, че знаеш какво е стрип покер млада госпожице... Но наистина си права, това място не е подходящо за игра. Хайде да се разходим някъде на чист въздух!
Момчето опита да се изправи и успя... за миг. След това се строполи на пода..
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 1:59 pm

- Ara, ara, - Сумитски се наведе, за да вдигне падналия млад мъж, само, за да останови, че и нейната глава е замаяна. Тя примигна няколко пъти и преглътна, като потърка моста на носа си с пръсти, опитвайки се да проясни зрението си. Разклати глава и стигна до заключението, че това определено не помагаше. Чернокоската въздъхна и вдигна от пода Райто като с усилие го сложи да седне на пейката, друсвайки се след миг до него смръщена.
- Yare, yare... Явно няма да можем да излезнем в скоро време от тук Райто-кун. Едвам стоя на крака, не знам за теб, - синеоката се изсмя, намирайки тавана много интересен и подходящ за наблюдение.
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 2:26 pm

Чихиро се смръщи раздразнено, но после си даде сметка, че в този случай любопитството е нормално. И тя би питала. В съзнанието й изника изражението на Ичимару тайчоу и то породи смесени чувства, които я изненадаха. Беше й интересен и противен, странен и нормален едновременно.
- Веднъж се срещнахме на пазара и аз бях леко пийнала. Не помня дали той първо се заяде с мен, или аз с пиянската си дързост съм го нагрубила. Последната ни среща беше втора, но с двойно по - голямо напрежение. Пък ии не мога да търпя езика му и отношението му към мен. Не съм му контейнер за обиди. - Момичето говореше горедолу спокойно и с пръсти обхождаше грапавините по масата. Запали нова цигара и издиша силна струя дим.
- Акай-чан, май те сърбят ръцете, за да поиграеш. - усмихна се тя - дали да не помолим онези пияндета там да се присъединят към нас за една - две игри? - Чихиро кимна с глава към Райто и Сумитски.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyВто Мар 04, 2008 11:20 pm

Червенококсата изслуша обясненията, като междувременно се чудеше на късмета на Чихиро да се забърква в неприятности, но после предложението й я осени и тя вдигна поглед към споменатите пияндета, преди за момент усмивката й да изчезне и изражение на тотален шок и изненада да се спре на лицето й. Червенокоската премигна няколко пъти, за да го премахне и се усмихна леко зловещо, като наблюдаваше не друг, ами себе си с черна пусната коса и различни от обикновенното й дрехи да зяпа в една точка на тавана. "Значи Тсуки-теме се е напила? Защо ли не се учудвам. Но... нищо не пречи да поиграем..." С тези мисли дяволитата й усмивка се разнесе още повече по лицето й.
- Разбира се, Чихиро-чан, смятам, че предложението ти е страхотно. Да отида ли да ги извикам? - с дяволит поглед младата жена вече тръгваше да се изправя от масата, като не отделяше сините си очи от разплутия на пейката образ на близначката си.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 3:45 am

Чихиро се ококори при взнезапната промяна в лицето на приятелката си. Досега бе спокойна и уравновесена, а изведнъж смени няколко доста контрастни реакции. Дръпна си от цигарата за успокоение и се вторачи в червенокоската.
- Картите ли те радват толкова много Акай-чан, или има и нещо друго - Острите отблясъци в очите й, бяха доста нетиппични, но това означаваше само, че се е събудила наблюдателната й и хитра страна. Обичаше да казва, че в такива моменти мозъкът й чаткаше като месомелачка с двигател от Харли Дейвидсън.
-Няма проблем да идеш, но по пътя можеш да вземеш още няколко бутилки саке - трябва да сме равни нали? - намигна весело тя.
Върнете се в началото Go down
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 8:51 am

Райто отвори очи и се намери в поза, която не помнеше.. Сигурно беше паднал, това не го изненада особено но не му хареса. Той видя, че положението при приятелката му по чашка не беше по-добро.. Затова и предложи:
-Сумитски-чан.. Облегни се на мен, ако ти се вие свят...
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 10:31 am

Дяволитата усмивка се задържа на лицето на червенокоската, докато тя още веднъж разбърка картите и след това ги сложи на безопасно в джоба си.
- Не бяха картите, Чихиро-чан - отвърна тя, без да отмества доволния си поглед от близначката си. - Ще ти обясня всичко, само да доведя няколко другаря по карти - самодоволна усмивка се разля по лицето на Акай, докато тръгна към другата маса и по пътя услпя да се добере до две шишета саке. Естествено, едното беше за Чихиро, а другото...
- Просто пияна, или пияна от любов? - въпросът беше казан внезапно, когато червенококсата си беше проправила пътя до пейката на копието си и съвсем безцеремонно изипа цялото съдържание на втората бутилка върху тъмнокоската. - Макар, че доста се съмнявам да е второто и искренно се надявам да не е. Горко му на човека, който привлече вниманието ти - дяволитата усмивка не падаше от устните на момичето, докато с интерес наблюдаваше реакцията на сестра си.
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 11:09 am

Беше станало добре, че Сумитски не бе приела предложението на Райто, тъй като сега И той щеше да е мокър. Без да реагира по някакъв особен начин тя като по чудо се изправи на крака и застана пред огледалния си образ. Дори главата й да бе замаяна, чернокоската можеше перфектно да види, че това е близначката й - Акай. Синеоката се почеса лениво и се наведе на две педи от лицето на червенокоската.
- О, това си ти, - младата жена огледа сестра си. - Виждам, че все още си по-кьопава от сакат червей. Толкова ли не можа да задържиш бутилката саке без да я излееш? Честно, Bakamoto, не очаквах да си тук...
Тя погледна към посоката, от която бе довтасала Акай и забеляза една размазана фигура да пуши. В първия момент се зачуди дали фигурата не гори, но това не я интересуваше много в момента. Цяло постижение бе, че дори можеше да каже толкова много без да преплете езика си, но усещаше как ефекта на алкохола малко по малко отслабва. Кандидат Шинигамито извъртя предизвикателен поглед към сестра си, питайки:
- Имаш ли карти?
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 11:17 am

Чихиро се ухили. Щеше да става интересно. Двете се познаваха. Познаваха се отдавна. И то добре.
- Акай донеси по - бързо тази бутилка и покани новите ни приятели! ПО - чевръсто!
Върнете се в началото Go down
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 11:21 am

Райто гледаше мрачно, защо по дяволите трябваше да се карат сега.. Той стана и с възможно най благата си усмивка се тръгна към сестрите:
-Соука, соука.. Е хайде не се карайте момичета! Сумитски-чан, ще запаля огън в някоя гора да се изсушиш ако искаш...
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 11:28 am

- Извинявай, че не бях достатъчно точна, че да ти го изсипя във врата, но май така се получи по-добре - каза Акай като се завъртя рязко и косата й като камшик шибна близначката й по лицето. Младата жена остана с високо вдигната глав аи вирнат нос, но чувайки въпроса на сестра й я накара да се ухили още повече. Цялата ситуация й се струваше толкова забавна.. може би прекалено, все пак последния път, когато бе видяла Сумитски тя беше погълната от водната стихия... Но все пак сега очевидно всичко беше на ред.. .А и си личеше от далеч, че стоящата пред нея жена не беше същата тинейджърка която бе била тогава. И раздялата определено не беше причина за отношенията им да се променят. - Нима би предположила че аз няма да имам карти? - възкликна червенокоската с престорена убида в гласа си. - за твоя информация идвах да поканя двете пияндета, които ми се сториха лесна плячка за една игра, но предполагам, че си толкова пияна, че дори няма да можеш да различиш картите. Подобна победа би била жалка.
При тези думи младата жена с походка тип "по-добра съм от теб" тръгна към мястото, обитавано от Чихиро, като усмивката й не падаше от лицето. Когато стигна Акай тропна бутилката пред белокоската и зачака очакваното появяване на сестра си, която - ако всичко си беше както преди - според червенокоската не би пропуснала в никакъв случай предизвикателството й.
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 11:44 am

Сумитски изскърца със зъби, но Акай грешеше ако смяташе, че великата й сестра щеше да се повлияе от очевадната й провокация. Чернокоската преметна коса и се усмихна спокойно, отивайки бавно и по сравнително права линия до масата на близначката си. Тя поздрави белокоската с рязко кимване и й каза името си, след което се обърна към Акай и заяви със спокоен и равен тон, усмивката не слизаща от лицето й:
- Е, Bakamoto, сигурна съм, че ще те шашна като загубиш тази игра. Ще откъсна косата ти и ще я продам на някой стар перверзник, като преди това обръсна цялото ти тяло с лъжица.
Бе като че ли забравила за събеседника си от по-рано, сега цялото й внимание концентрирано върху нахалното същество пред нея, с което за огромно нейно съжаление бе трябвало да делят една утроба.
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyСря Мар 05, 2008 11:58 am

Райто се почувства като облян със студен душ. Никой ли нямаше да му обърне внимание, не беше свикнал така да вървят нещата. Той гледаше объркано 2те сестри, не беше негова работа да им се бърка в "семейните" отношения, но нямаше да позволи нещата да излезнат от контрол. Момчето отново седна на мястото си, следейки внимателно събитията и промърмори:
-Женска работа... Suspect
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyЧет Мар 06, 2008 12:11 am

- Остроумна както винаги, а? - младата жена наблегна с много сарказъм на първата дума, като вече свободната от бутилката саке ръка се плъзна в джоба на коженото й яке и извади от там новото и все още н използвано тесте. С няколко бързи и умели движения момичето започна да разбърква картите, докато погледа й се стрелна към придружителя на сестра й, преди чрвенокосата да добави с дразнещ тон: - Защо изолираш така придружителя си? Извикай го да идрае, ако сме четирима ще е по-забавно. - Тя отново се подсмихна, докато не оставяше картите си и за момент.
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyЧет Мар 06, 2008 12:30 am

Чернокоската не се остави на нападките на близначката й да я засегнат, нито издразнят... много.
- Хъмпф, какво, завиждаш ли? - каза равно тя, след което се обърна към придружителя си:
- Райто-кун, смятам, че чу това тук. Една игра? - запита Сумитски, невинна както никога. До сега с Акай имаха 257 победи и загуби, това беше шанс да иска своя реванш... поне в това. Саревнованията със сестра й винаги и бяха действали добре, дори и по-голямата им сестра и Неко да се бяха изпатили безброй много пъти от това. Тя сложи ръка върху тези на Акай, за да я спре да разбърква и решително я изгледа в очите, казвайки лениво:
- Стига бърка тези карти, само това ли можеш?
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyЧет Мар 06, 2008 10:29 am

Чихиро се разхили с цяло гърло. Тези двете много започваха да й харесват. Бе си направо забавно да си в тяхна компания, но можеше и да се окаже опасно за тях самите. Не искаше да си представя какво ще направи тази, която изгуби - изглеждаха доста темпераментни натури. Въздъхна дълбоко и каза:
- Нужно ли е да играем? Накрая едната ще обвини другата в измама, ще се разхвърчат перушини и ще ни изгонят от кръчмата. Пък и онзи там май не гори да се включва в семейните ви дрязги... Но все пак правете каквото решите.
Хвана китарата си пред себе си и леко започна да подръпва струните й в бавна и нежна мелодия.
Върнете се в началото Go down
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyЧет Мар 06, 2008 10:38 am

Райто заклати глава отчаяно, какво можеше да направи?
-Момичета, по-добре да не играя, ще ме обвините че съм сменял картите с Шунпо, май ще е по-добре да Ви оставя да разрешите проблемите си...
Момчето стана и се запъти към вратата...
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyЧет Мар 06, 2008 11:39 am

- Рершено е, тогава! - почти викна червенокоската, като се изправи рязко и трясна тестето в масата. - Само двете! - самодоволната й усмивка заемаше главно място на обгърнатото от рубинена коса лице, а в очите й потрепваха дяволити пламъчита. - На какво искаш да те бия този път? Война, сантасе... стрип покер? - при споменаването на посленото усмивката й стана още по-широка, ако това беше дори възможно. След тези думи погледа й за миг се стрелна към Чихиро - Спокойно, Чихиро-чан, ние не мамим. Тези игри са си за достойнство. Знаем си, че ако се стигне до мамене, вече сме изгубили. Не е ли така, Тсуки-теме?
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 EmptyЧет Мар 06, 2008 11:48 am

Чихиро стана и хвана непознатия за ръката.
- Не си тръгвай, насред купона драги - предпочитам да има някой друг освен ненадеждната ми особа наоколо! - изведнъж тя се ухили - Ти си първият мъж, който срещам и напуска компанията на три приятелски настроени жени. Има ли някакъв проблем - запита съвсем невинно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Саке но Токи - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Саке но Токи
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Bleach :: Step into the darkness :: Обществото На Душите :: Руконгай-
Идете на: