Dark Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Bleach

Darkness of the soul....
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Саке но Токи

Go down 
+7
Акай Кетсу
Араши Нами
Хиноте Кагероу
Тоширо Kоутей
Иротсуя Рей
Миязаки Чихиро
Натсуме Райто
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Тоширо Kоутей

Тоширо Kоутей


Брой мнения : 21
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПет Фев 15, 2008 10:26 am

Тоширо сви рамене, допивайки остатъка от бирата си и се загледа замислено през прозореца. Твърде много бездействие, твърде малко време...трябваше да промени това, никога не беше бил почитател на скуката. С лека въздишка младежът се надигна, раздвижвайки рамене и се запъти навън...
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 12:25 pm

Докато Акай и Чихиро прекрачваха прага на заведението червенокоската оглеждаше наоколо, като междувременно не пропускаше да поддържа разговора:
- Току-що завърших академията и се чудих как да разпусна малко. Нищо не действа - да съм сама само води до спомени, да съм около шумни тълпи ме побърква и за това реших да потърся по-малък кръг за занимание а още от малка обичам игрите с карти. Имам много опит... - момичето леко присви очи при мислите за вечно състезаващата се с нея близначка, която точно бе била причината й да се научи толкова добре да играе на карти. - Искаше ми се да си върна тренинга и си взех тесте, но не съм от туипа хора които просто биха трърсили нещо обикновенно и така се стигна до това - каза тя, като повдигна прилежно опакованите карти и позволи на доволна усмивка да се плъзне по лицето й. - Струват си, ако питаш мен - след тези думи тя върна погледа си към белокоската - А ти, Чихиро-сан? Толкова ли е скучно наоколо, че обикаляш безцелно? Как си прекарваш времето? А, и разпределена ли си вече в Отряд?
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 12:34 pm

- Амиии в прекаленото многото си свободно време се занимавам с китарата, статива и писалището си, но отказвам да пея. Брат ми пееше добре, но се случиха някои работи... - Зачуди се къде ли е близнакът й и какво ли прави сега... - Още не съм разпределена, но и не бързам особено - все още съм доста неориентирана. - момичето избра една маса и се настани на нея, поръчвайки по литър саке за двете. - Предполагам, че скоро ще дойдат още хора и ще намерим с кого да поиграеш.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 12:41 pm

- Значи свириш, а? Звучи добре - Акай поддържаше приветливата си усмивка, като междувременно се бореше да отвори картите си, които бяха може би прекалено добре опаковани. - А колкото до това дали ще дойдат хора, обзалагам се, че ше има - червенокоската вече се бе настанила удобно до другото момиче и най-опосле извади картите от интересно обрисуваната им кутия. момичето набързо прегледа самите карти, като междувременно не спираше да говори - Това място изглежда като точното за подобни игри. Допада ми до някъде, не съм имала много шанс да обикалям кръчми, за да играя. - тя взе картите в едната си ръка и като леко ги угъна ги пусна и те обрисуваха дъга във въздуха, попадайки в другата й ръка. - От доста време не съм играла, но едва ли ще е много трудно да си спомня тънкостите. Искаш ли да се пробваш? Може и да те науча на някоя друга игра, Чихиро-чан, мога да ти казвам чан, нали?
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 12:48 pm

- Няма проблем! - Усмихна се мило - И за картите... Не мисля, че съм типа, който разбира от карти. Не и аз. - засмя се леко тя. - А това място... Събира доста шинигамита. Може да си спечелиш доста влиятелни приятели и страшни врагове. Това ми допада на мен.
Върнете се в началото Go down
Айзен Соусуке

Айзен Соусуке


Брой мнения : 3
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 12:56 pm

Айзен Соусуке, капитан на 5ти отряд, влезе с бавна но сигурна крачка в кръчмата Саке но Токи. Той огледа заведението и погледа му се спря върху няколко гамени, който създаваха голяма шумотевица. Беше имал тежък ден и това не му хареса. В този миг...
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 12:59 pm

"Приятели, а..." червенокоската свали погледа си към картите, докато умело ги разбъркваше с бързи движения на китката си, но за момент не каза нищо, задържайки дружелюбната усмивка.
- Може би приятелства в място като това не биха били нещо излишно - тя раздели картите на две купчинки и хващшайки ги по една в ръка гиги постави една до друга и като леко пускаше по няколко карти с палеца си ги размеси отново. - Но врагове определено не искам да си създавам толкова скоро - Акай отново вдигна поглед, като огледа новите посетители, чудейки се дали има някой, който да отвърне на предизвикателството й на игра с карти...
Върнете се в началото Go down
Ичимару Гин

Ичимару Гин


Брой мнения : 7
Join date : 11.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:00 pm

Ичимару Гин се облегна на входната врата и изпъна широко усмивката си.Той огледа с притворени зеници,небрежно наоколо и въздъхна леко разочеровано.
-Соусуке~кун,очерта'а са скучна вечер....защо се замъкнахме тука?Кат' глеам само нек'ви прошлеци.-каза подигравателно.
Върнете се в началото Go down
Айзен Соусуке

Айзен Соусуке


Брой мнения : 3
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:04 pm

Айзен продължи да гледа добродушно и както се усмихваше каза:
-Не така, Гин. Не забравяй, че като капитани трябва да поставяме пример. Какво биха си помислили онези 2 момичета например? Как биха станали примерни шинигамита ако продължаваш така... Което ми напомня, погрижи се за онези недобродушни души в онзи ъгъл. Ще го направиш за стария си учител, нали?
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:08 pm

- Но понякога враговете идват сами - прошепна момичето, изпражи се кимна с глава на новите посетители и отново седна, удряйки мощна глъка саке, без да обелва и дума. По погледа и личеше, че я е срам и яд. Проклетия капитан май само я срещаше на места като това и консумирайки алкохол. Човека имаше усет... Селянин тъп...
- Не искаш да играеш с тях карти, вервай ми - измънка Чихиро - Акай-чан, тези карти имат ли жокер?
Познаваше Гин, но и другия й се струваше не по - малко надут.
Върнете се в началото Go down
Ичимару Гин

Ичимару Гин


Брой мнения : 7
Join date : 11.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:10 pm

-Ооо,соусуке-"сама" да не би да е станал твърде стар за да съ занима'а с такиа ра'оти,хм? -хапливо подхвърли капитана на 3-ти отрдяд- Хубу 'га 'и тъй,ши ги опраиме нащи мизерници.Само не съ отпускай,друже.
Злобната усмивка на Ичимару се изкриви и разшири още.С бавни и заплашителни стъпки той пое към пияните в ъгъла.
-Здравейти дами...ъъъ...така де,господа...
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:12 pm

- Жокер? - червенокоската беше леко учудена от въпросите и внезапната промяна в настроението на придружителката си, но реши да не пита направо, като отново поразбърка картите и след това взе най-горната - Разбира се, че има жокер. - младата жена показа нужната карта, като междувременно прати бърз преценяващ поглед към двамата за които Чихиро говореше. Тя остави за малко тестето на масата, като вдигна чашата със саке и отпи малко. - Но защо ти е жокер? И каква точно е историята с тези? - тя наклони леко главата си, раьглеждайки лицето на другото шинигами с интерес и желание да разбере какво я терзае.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:18 pm

- Конбануа Ичимару-сама! Ухили се злобно самата тя - Какво ви води тук? Мислех, че единственото ви забавление е да четете правописни и правоговрни речници - толкова правилно говорите. А ако сте по работа... Капитан, пратен в кръчма... - Подсмихна се многозначително тя. - Заповядайте при нас, ако желаете! Това е Акай-чан, моя скорошна позната и само между другото, аз съм Миязаки Чихиро. - Бе съвсем забравила за поисканата карта и срита леко Акай под масата усмихвайки се прекалено мило.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:24 pm

Младата жена повдигна вежда при внезапните думи на белокоската. Тя леко потрепна при сритването и прибра крака си, взимайки картата и вдигайки отново тестето в другата си ръка, докато вдигаше погледа си към въпросния Ичимару който, ако червенокоската бе разбрала правилно, бе не друг, ами един от всеизвесните капитани. Тя продължи да разбърква картите си необичайно мълчаливо, чудейки се дали наистина бее така - мъжът беше доста... хм... особен, ако можеше да се каже така. От друга страна поведението на Чихиро не беше точно такова, каквото би си го представила да бъде към един капитан, но другото шинигами определено не беше някое обикновенно момиче, така че Акай знаеше, че не може точно да съди по това. за това реши да пробва късмета си и с поредната усмивка се обърна към Ичимару, като каза:
- Необичайно е да се срещнат капитани на подобно място, бих казала - момичето не спираше да разбърква картите, понеже не обичаше ръцете й да стоят в спокойно положение и това помагаше в случая. - Интересно място да се срещне някой от такава висока позиция. Приятно ми е да ви срещна, ичимару-сама, името ми е Кетсу Акай.
Върнете се в началото Go down
Ичимару Гин

Ичимару Гин


Брой мнения : 7
Join date : 11.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:26 pm

-Оу,пияната гуспойца от по-рано?-Ичимару извърна глава към една от страничните маси -Виждам ...или по-скоро помирисвам ,че ни спираш да пиеш,а? Мойто момиче,кат' ще се освинваш така здрао,земи са изкъпи,а? За ся ша ма извиняяш,че имам малко раота,но ей са ш и дойда при вас. - ухили се самодоволно.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:33 pm

Чихиро хвана здраво бутилката със сакето, чудейки се сериозно дали да не му я разбие в главата или поне в краката. Усмихна се мило и дори намигна на капитана. Един ден нямаше да си позволява да я унижава.
- Както си решите Ичимару-сама. Очакваме ви с нетърпение. - Очите й се преместиха към другия капитан и с малка надежда му се усмихна мило. Може би първото й впечатление беше грешно...
Върнете се в началото Go down
Айзен Соусуке

Айзен Соусуке


Брой мнения : 3
Join date : 07.02.2008

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 1:38 pm

Айзен погледна към двете момичета на масата и обърна повече внимание на по-откритата:
-Вашето поведение не отговаря на уважението, което трябва да проявявате към капитан от Готей 13. Моят ученик, въпреки своята ексцентричност върши задълженията си и нямате право да го критикувате, млада госпожице. Вие също не се щадите относно алкохола, доколкото виждам..
След тези думи всички усещат някакъв безкраен и помитащ поток от рейатсу прииждащ от капитана..имате чувството,че ще бъдете пометени и няма да остане и следа от присъствието ви..и изведнъж всичко свърши..На всички им се пригади но най-лошо беше към Чихиро, тя усети как и причернява и се строполи на пода, а другото момиче се задъха и гледаше ужасено към събеседничката си.
-Внимавай повече с алкохола! - Айзен посъветва момичето на земята, а на другата каза: "изведи я от тук преди някой да се възползва..."
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyНед Мар 02, 2008 11:02 pm

Акай за моемнт стоеше неподвижно разтреперана и все още задъхана, а погледа й се беше съсредоточил към падналата йсъбеседничка. Това никак не беше на добре - да се забърква в такива каши с капитани - защото вече беше 100% сигурна, че те бяха капитани - не беше точно каквото й се искаше да прави толкова скоро след завършването на академията, но явно нямаше как да избегне това в момента и за това просто разтърси лекоглава, за да се освести, преглътна леко и отвърна на Айзен с несигурно кимпване, преди бързо да прибере артите си и да хване внимателно чихиро, като я понесе на гръб и внимателно се изниза от мястото, хвърляйки последен поглед към двамата капитани.
"Трябва да внимавам за тези двамата..." младата жена все още усещаше гадното чувство в корема си от внезапната "атака" на Айзен и определено не й беше особено приятно да е навърта около тях, за това тя се стараеше възможни най-бързо да се отдалечи от мястото, чудейки се къде да заведе Чихиро.
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПон Мар 03, 2008 1:40 pm

След като бе преживяла измокрящото преживяване в странното езеро, Сумитски бе решила да отиде до Саке но Токи, за да отпусне малко. Седна на една пейка до една от масите, стараейки се да стои на страна от останалите посетители на заведението. Щом получи напитката, която бе поръчала още от самото си влизане, чернокоската отпи от сакето и след като отдръпна чашата от устните си, се огледа в повърхността на течността. Отново й се наложи да сложи един-два кичура зад ухо и се загледа отнесено в пространството.
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПон Мар 03, 2008 1:44 pm

Райто проследи момичето от достатъчно далечно разстояние и видя че тя пристигна в кръчмата..
Той отиде до нейната маса погледна и я погледна ухилен. Не каза нищо само направи знак на бармана, който донесе изкара 5 шишета със саке, вероятно най-доброто му. Отиде в сепарето и седна така че да гледа директно към непознатата. Райто отпиваше от сакето на големи глътки, чудейки се какво ще направи това буйно момиче този път...
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПон Мар 03, 2008 1:56 pm

Сумитски мълчаливо и както обикновено незаинтересовано проследи движенията на Шинигамито от по-рано до момента, до който той не седна и не погледна към нея. Чудеше се дали ще може да изпие пет бутилки саке сам и тази мисъл я развесели и тя се усмихна, докато бе загледала как няколко хора играеха на карти на една от съседните маси. Прозина се и една дръзка идея проблясна през съзнанието й, но чернокоската бързо я пропъди, решавайки, че не разсъждава както обикновено. Инстинктивно и неволно отново започна да си играе с вратовръзката си, но в момента, в който спря извъртя поглед по посока на Шинигамито. Впи тъмно-сините си очи в неговите, търсейки някаква причина за действията си, но не откри такава, освен факта, че й бе забавно. Младата жена се усмихна леко, неотделяйки взора си от този на човека в сепарето.
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПон Мар 03, 2008 2:09 pm

Райто продължи да пие саке с доста бързи темпове... След малко той взе две от бутилките и ги метна към барманът, изправи се и тръгна към чернокосото момиче от по-рано. Гледаше я право в очите и се опитваше да изглежда възможно най-сериозен. Райто си избра едно място до нея и след миг беше там, погледна непознатата и я попита:
-Как ти беше името?
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПон Мар 03, 2008 2:21 pm

Синеоката се усмихна при въпроса на непознатия и каза с типичния за нея спокоен, тих и малко ленив тон:
- Не помня да съм се представяла, Шинигами-сан, - тя протегна ръка, като продължи да говори. - Аз съм Сумитски, Кетсу Сумитски.
След момент обаче леко сви дланта си и прибра малко ръка обратно към себе си, като сбърчи тънките си вежди и изражението й се промени на такова, което подсказваше, че си спомня нещо. Поставяйки пръст пред устата си и поглеждайки леко нагоре, чернокоската заговори след миг, сарказма доловим в гласа й:
- Но... сигурно ще е неучтиво от моя страна да се ръкувам с някой от твоя ранк, Шинигами-сан. Поне ще ме оставиш ли да науча името ти, или ушите ми са прекалено недостойни, за да доловят звънкото му звучене?
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Натсуме Райто
Admin
Натсуме Райто


Брой мнения : 107
Join date : 06.02.2008
Age : 35

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПон Мар 03, 2008 2:26 pm

Райто смръщи вежди при въпроса
-Хм.. Не си пила достатъчно саке! Имаш прекалено много задръжки!
При тези думи Райто я дръпна за ръката и с отрениран жест, сложи момичето на рамото си... Момчето се прозя и промълви:
-Идваш на мойта маса, само там ще ти кажа каквото и да е било Сумитски-чан....
Върнете се в началото Go down
Кетсу Сумитски

Кетсу Сумитски


Брой мнения : 49
Join date : 28.02.2008
Age : 31
Местожителство : София _-_

Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 EmptyПон Мар 03, 2008 2:35 pm

Това, че я носеха хич не хареса на Сумитски, но се остави в ръцете на чернокосия, до някъде спокойна, че едва ли я очакваше нещо лошо.
- Добре, но щом стигнем до масата, ще те помоля да ми кажеш името си, Шинигами-сан, - заяви невъзмутимо синеоката.
Върнете се в началото Go down
http://dgrayman.forumandco.com/index.htm
Sponsored content





Саке но Токи - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Саке но Токи   Саке но Токи - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Саке но Токи
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Bleach :: Step into the darkness :: Обществото На Душите :: Руконгай-
Идете на: