Dark Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Bleach

Darkness of the soul....
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Шао Янг

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Шао Янг

Шао Янг


Брой мнения : 1
Join date : 14.04.2008

Шао Янг Empty
ПисанеЗаглавие: Шао Янг   Шао Янг EmptyПон Апр 14, 2008 12:16 pm

Име: Шао Янг

Раса : Холоу

Пол:Жена

Възраст:16
Нрав и отличителни умения: Затворена е по характер и не обича да е център на внимание.Владее добре бойните изкуства и когато се наложи ги прилага доста усърдно.Въпреки вродената си срамежливост Шао не прощава на този който я е наранил по какъвто и да било начин.Отзивчива е,умее да изслушва и помага винаги с каквото може.

Външен Вид: Шао Янг 016v1.jpg.rZd.97895

Биография: Когато е станала на 1 годинка майка и я е зарязала пред вратите на дом за сираци.Заради външният и вид всички деца там странят от нея и животът и през тези 15 години е бил доста тежък.В навечерието на 16-ят си рожден ден Шао избягва от сиропиталището и тръгва по широкия свят в търсене на приключения и на някой който ще я приеме такава каквато е.


Сила: 4

Ловкост: 2

Издържливост: 4

Вътрешна Сила: 3

Душевен Контрол: 3


Здраве: (Издържливост*3)+Сила - 16
Щети: (Сила*3)+Ловкост - 14
Инициатива: (Ловкост*3)+ Душевен Контрол - 9
Рейатсу: (Вътрешна Сила*3)+Душевен Контрол - 12
Манипулация на Душевни Частици: (Душевен Контрол*3)+Вътрешна Сила - 12


Умения:



( Има ли някакъв проблем ако героинята изглежда...ами...както изглежда в момента?Да знам дали да я сменям.)
Върнете се в началото Go down
Рейген Най

Рейген Най


Брой мнения : 61
Join date : 08.02.2008
Age : 32

Шао Янг Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шао Янг   Шао Янг EmptyЧет Апр 24, 2008 4:42 am

Надали скоро ще ти отговори някой администратор, рпг-то е замразено принципно, очаквай ги чак след кандидатстудентските изпити Добре дошла иначе, радвам се, че вече не съм единствен холоу Външният вид не мисля, че ще ти е проблем, но историята определено Не знам до колко си запозната с расата, обаче холоулите са били нормални хора до преди да умрат, душите им след това приличат на чудовища и ала-бала И май нещо си объркала разпределянето на точките За сила, ловкост, издържливост, вътрешна сила и душевен контрол трябва да разпределиш общо 10 точки, като навсякъде да има минимум по 1
Върнете се в началото Go down
http://www.chibi-houyou.deviantart.com
 
Шао Янг
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Bleach :: Начало :: Събор на героите-
Идете на: