Dark Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Bleach

Darkness of the soul....
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Момошики

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Mомошики




Брой мнения : 3
Join date : 29.02.2008

Момошики Empty
ПисанеЗаглавие: Момошики   Момошики EmptyПон Мар 03, 2008 3:20 pm

Име:Mомошики
Раса:Шинигами
Пол:Мъж
Възраст:15
Нрав и отличителни умения:Сериозен не се смее много,с боен дух трезво мислещ,но когато трябва да влиза в битка става щастлив и изобщо немисли какво ще му се случи скача на пред и се впуска в битката без да зима под внимание реятсото на противника му.Мечтата му е да се бие срещо някои които има много по голямо от негово реятсо без значение дали ще попеди
Външен Вид:Среден на ръст с сребриста коса и сини очи
Биография:Moмошики още от малък става без родители и трябва да се издърйа сам.Тъй като е едва на 10 години никаде него приемат на работа.Той е принуден да краде но още на първи я си опит да обере една възрастна жена бива заловен и осъден на смърт защото в омита си да я обере той я убива уж случайно.Така стои една година в затвора и се бие с всеки и получава уважение от всеки след като става на 12 години заедно с още трима негови приятели затворници се опитва да избяга той успява но останали бегалци които са с него биват хванати и разтреляни.След като остава сам без пари с криминално досие едва на 13 години започва да участва в улични биеве и не след дълго вече бил известен на всякаде под името си Момошики.Но когато навършил 15 на едно партъ бил убит от така нареченият му най добър приятел.И така той умрял без никой да разбере истинското му име всеки го знаел под името Момошики и той отнесъл истинското си име в гроба.След като умрял и разбрал за живота след смърта той продължил с старият си начин на живот и продължил да се бие с всеки срещат като този път не се биел за пари нито за слава ни пък за отмащение той убивал всеки с който се биел просто за забавление.

Показатели
Сила:3
Ловкост:2
Издържливост:3
Вътрешна Сила:1
Душевен Контрол:1

Допълнителни Показатели:
Здраве: 12(Издържливост*3) + Сила
Щети:10 (Сила*3)+Ловкост
Инициатива:7 (Ловкост*3) + Душевен Контрол
Рейатсу: 4(Вътрешна Сила*3) + Душевен Контрол
Манипулация на Душевни Частици:4 (Душевен Контрол*3) + Вътрешна Сила

Умения:
----------
Опит:
Общ Опит:
Основен Опит:
Опит за Показатели:
Опит за умения:


Последната промяна е направена от rubina на Пет Мар 07, 2008 6:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Раен Шинохикару

Раен Шинохикару


Брой мнения : 64
Join date : 07.02.2008

Момошики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момошики   Момошики EmptyЧет Мар 06, 2008 12:57 pm

Нрав и отличителни белези-добер.Обаче...дай повечко външен вид и биография.Особено биография. Това определено не стига.Вложи малко въображение Wink




Одобрен.


Последната промяна е направена от Раен Шинохикару на Съб Мар 08, 2008 2:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Такеда Икава
Admin
Такеда Икава


Брой мнения : 77
Join date : 07.02.2008

Момошики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момошики   Момошики EmptyЧет Мар 06, 2008 12:58 pm

Това с биографяита е неприемливо,той нека не си говори,но държим да има история и то написана,не да разкриваш нещо по време на играта.Не мисля,че някой ще скача да ти гледа какво си писал тука,но ако толкова не искаш никой да го вижда ми я прати на лично съобщение,но няма да те одобрим докато не напишеш някаква история.
Върнете се в началото Go down
Mомошики




Брой мнения : 3
Join date : 29.02.2008

Момошики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момошики   Момошики EmptyПет Мар 07, 2008 6:41 am

Надявам се това д е добре и да ме одобрите =) .А и имам въпросче
1.-Искам да с извиня че пиша тук а не в темата въпроси
2.- мога ли сега да си направя занпакто преди да съм одобрен или трябва да ме одобрите и после да стана част от отбор и тогава да си направя занпакто.

БЛАГОДАРЯ ЗА ОБЪРНАТОТО ВНИМАНИЕ.

//OK мерси много Smile


Последната промяна е направена от rubina на Пет Мар 07, 2008 2:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Момошики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момошики   Момошики Empty

Върнете се в началото Go down
 
Момошики
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Bleach :: Начало :: Събор на героите-
Идете на: