Dark Bleach
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dark Bleach

Darkness of the soul....
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу

Go down 
+2
Хиноте Кагероу
Араши Нами
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 3:55 pm

Този път Нами се стресна от крясъците. Отне и' няколко секунди докато се осъзнае, че приятелката и' крещи по нея.
- ВЛИЗАЙ! Отворено е! - викна и' тя.
Не си направи труда да се изправи, само разтърка очите си сънено.
- Какво има? - попита тя Чихиро, която влезна в стаята.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 3:58 pm

Чихиро ухилена маниакално влетя и кресна истерично.
-Преди малко едно маце ме опипа и ме изкорми и после ме закърпи, ама иначе съм си добре, а и имаше някаква многокрака гадост в мен, плод на изследванията на капитан Куротсучи, ама да добре съм си. - Избълва тя като след всяка дума изглеждаше все по - налудничаво.
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:02 pm

Нами рязко се изправи, всичко и' дойде в повече. Подейства и' като едно силно кафе.
- КАКВО?!?! Аз ли не разбрах или туко що каза, че са те опипали, разпорили, изкарали някаква гадост от тебе и са те закърпили? И си добре?!?!
Нами изглеждаше доста объркана.
- Знам си аз, че на тоя капитан нещо му хлопа ... добре ли се чувстваш? - огледа изпитателно приятелката си.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:05 pm

-Напълно - придаде си мъжки вид момичето, но в следващия миг беше на пода, защото краката й не я държаха. Ухили се без сама да знае на какво и отиде до седне до Нами.
- К'во ста'а?
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:09 pm

Нами се засмя и се намести хубаво.
- Оу .. ами имах приятни изживявания в изворите, след което отидох на някакъв изпит, за да ме приемат в 9 отряд. Наръгаха ме 2 пъти и за малко да не ме видиш повече, ама се случи нещо странно .. почувствах се странно .. а после онея бяха страшно изплашени .. луда работа .. и не мога да разбера защо. - изхили се тъпо тя.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:14 pm

-Приели са те в отряд?! Блазе ти! Честито! Какво ли не бих дала да ме поканят някъде... Вече наистина не знам къде искам да съм и отивам там където ме извикат освен, ако не ме хареса капитан Унохана - тогава ще бягам с писък - ухили се леко посвестено момичето.
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:18 pm

- А все още не са ме приели .. през още някакъв изпит трябва да мина - Нами се свъси - Как така не можеш да решиш ... я земи избери някой. Не ти препоръчвам 9-ти .. нереално нагли са всички. Мислят се за царе едва ли не .. Ще видат те, ще им излезе през носа, ако съм в тяхния отряд - тя се усмихна дяволито. - Кво да ти кажа .. какъвто капитана, такива и офицерите.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:21 pm

-Абе ако някой ме хареса отивам, ако ли не... Ще реша когато нож опре до кокала. 9ти били надути а? Да идем да ги пооправим а? - Намигна на приятелката си и се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:26 pm

Нами се засмя.
- Аз няма да ги оправям тия копелета гадни. Имам си кой да оправям и ми стига - изпъчи гордо гърди напред и се ухили тъпо.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:28 pm

Shocked
- И не си ми казала?! Араши Нами веднага започвай да разказваш! Оказва се, че не само за едно нещо имам да ти завиждам - ухили се още по - тъпо момичето, сякаш беше измисло майтапа на годината.
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:36 pm

Нами отново се засмя.
- Опа май съм пропуснала да ти кажа , хаха. На дали го знаеш .. Йамимару Никосуке? Страхотен е - мил, красив, невероятен. - Тя се загледа разсеяно в тавана. - Липсва ми - последното беше много тихо и измъчено. - Както и да е, щом ми се отвори възможност, непременно ще ви запознавя. - усмихна се на Чихиро
- А сега мисля, че няма да е зле да отидеш да полегнеш малко, май в повече ти е дошло преживяването с капитана на 12 отряд. Утре ще се видим и, ако нямаш планове, можем да се разходим по магазините. - после пак се излегна и се зави.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСъб Фев 16, 2008 4:42 pm

Чихиро се усмихна малко тъжно. Другите хора се влюбваха, бяха привиквани от капитани, а тя само бе нападана от откачалки. Какво й имаше? Нами беше права, трябваше да си легне и да се наспи, а не да тормози хората посред нощ. Прозя се и се затътри към своя етаж. Удари си един бърз душ, навлече боксерки и потник и се хвърли в леглото си със злоба.
- Писна ми - пророни тихо преди да заспи.
Върнете се в началото Go down
Хиноте Кагероу

Хиноте Кагероу


Брой мнения : 39
Join date : 07.02.2008
Age : 34

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2008 4:09 am

Хиноте се промъкна тихо в къщата. До колкото можеше да прецени май всичи се бяха прибрали, така че реши за разнообразие да заключи. Метна си якето на закачалката и се довлачи до стаята си, май беше най-добре да си доспи, че не се знаеше, какво я чака утре. Хвърли се на леглото както си беше с дрехите и заспа мигновено.
Върнете се в началото Go down
Разказвач
Admin



Брой мнения : 125
Join date : 08.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2008 1:20 pm

Без никой да забележи нещо малко и хвърчащо премина през един от прозорците и се отправи навътре в къщата..какво беше това,може би прилеп?
Беше малка черна пеперуда,която се отправи с някакво плашещо съзнание към втория етаж ,премина покрай полу-открехнатата врата там..и се спря точно до главата на Нами.Изведнъж един глас,който тя искаше колкото се може по-малко а чува заехтя из цялата къща..

"АРАШИ,ПЪРВАТА ТИ ЗАДАЧА ЗА МЕН ЩЕ БЪДЕ ДА ОТИДЕШ В БИБЛИОТЕКАТА НА СЕЙРЕТЕЙ И ДА СЕ СВЪРЖЕШ С ЕДИН ЧОВЕК,КОЙТО ЩЕ ТЕ ЧАКА ТАМ..АКО ИСКАШ ВЗЕМИ НЯКОЙ С ТЕБ,ЗА ДА СВЪРШИШ ПО-БЪРЗО."
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2008 1:29 pm

Нами се стресна от гласа и се разсъни. Този човек не я оставяше намира. Стана и бавно се запъти към банята, изми си лицето и зъбите. След като се оправи и облече в удобни за нея дрехи се запъти към първия етаж.
Отиде и почука на вратата на Хиноте
- Хинотееееееееее ... Събуди сееееее ... - гласа и прозвуча сравнително високо и жизненорадостно. - Имам предложение за теб! - след което зачака отговора на приятелката си.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Хиноте Кагероу

Хиноте Кагероу


Брой мнения : 39
Join date : 07.02.2008
Age : 34

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2008 1:32 pm

Хиноте скочи и навлече набързо дрехите, до които успя да се добере в просъница. Дръпна рязко вратата и застана лице в лице с Араши. Примига няколко пъти сънливо срещу съквартирантката си, след което се ухили широко.
- Ако е нещо свързано с брак ще трябва да го отклоня - прозя се момичето и се облегна на касата.
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2008 1:35 pm

Нами се ухили тъпо.
- Хаха спокойно все още не мисля да ти предлагам брак. Но .. капитана на 9-ти отряд ми възложи задача в библьотеката на Серейтей. Много нагъл човек междудругото. Както и' да е, каза ми че мога да взема някой с мен. Идваш ли?
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Хиноте Кагероу

Хиноте Кагероу


Брой мнения : 39
Join date : 07.02.2008
Age : 34

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2008 1:38 pm

- ДАААА!!! - кресна Хиноте, хвана здраво Араши за китката и я измъкна през входната врата. Изведнъж се заби на място и погледна жално. - Ама аз съм гладна... Искам закуска!
Върнете се в началото Go down
Араши Нами

Араши Нами


Брой мнения : 165
Join date : 07.02.2008
Age : 32
Местожителство : Soul Society

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Фев 17, 2008 1:41 pm

- Ммммда и на мен ми се хапва нещо. Значи ще минем набързо през пазара. Само да не закъсняваме, че капитана пак ще вика и ще се прави на важен - Нами завъртя очи.
Този път тя затегли приятелката си напред, право към пазара.
Върнете се в началото Go down
http://rockmyworld.aforumfree.com/index.htm
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyПон Фев 18, 2008 1:34 pm

Чихиро се изправи и се прозя мощно. Потника й се бе качил на врата и тя направо го махна като остана по боксерки. Не очакваше да има някой в къщата,затова облегна се на един стол и отвори прозореца, за да влезе въздуха. Косата й бе хвърчаща във всички посоки и като бял облак. Запали една цигара и извади бутилка саке от хладилника. Деня зпочваше прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyСря Фев 20, 2008 2:51 pm

Момичето реши, че й е скучно и не можеше да измисли какво да прави сама вкъщи. Облече се в униформата си и все така със цигара в уста излезе с лежерна крачка.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2008 11:09 pm

След извесно разпитване наоколо червенокоската беше успя да се добере до информацията, че Чихиро живее тук и това й помогна при откриването на място, където да остави белокоската. Мислите й все още бяха назад в Саке но Токи, докато я пребъркваше за да намери ключа и скоро след това вече се движеше нагоре по стълбите, докато не стигна третия етаж и веднага не разбра, че това трябва да е нейната част. Акай с леки затруднения, и с Чихиро на гърба си, си проправи път през неразборията на пода и най-после остави другото момиче върху леглото. Решавайки, че би било по-добре да остане поне, докато се събуди, червенокоската намери мястото си на дивана до ниската масичка, разглеждайки мястото с привидно любопитство.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyПон Мар 03, 2008 1:37 pm

Чихиро измънка и отвори очи.
- Мамму... Ко стана? - Виждаше размазано и й се гадеше. За спомени не можеше да става дума.
Върнете се в началото Go down
Акай Кетсу

Акай Кетсу


Брой мнения : 30
Join date : 28.02.2008
Age : 31

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyПон Мар 03, 2008 11:19 pm

Виждайки, че белокоската се е събудила Акай обърна вниманието си към нея и като се усмихна леко каза:
- Ако не си спомняш, капитана се ядоса заради отношението ти към Изимару и показа на какво е способен. Каза ми да те изнеса и така се озовахме тук. Хубаво местенце имаш, между ругото. Изглежда интересно - след тези думи момичето се надигна и се приближи до леглото, готова да помогне ако на Чихиро й прилошееше още повече.
Върнете се в началото Go down
Миязаки Чихиро

Миязаки Чихиро


Брой мнения : 127
Join date : 07.02.2008

Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 EmptyВто Мар 04, 2008 1:46 am

- Абе знам, че не трябжа да се заяждам с капитани, но не мога да търпя и да ми се подиграват. - леко се изправи в леглото - Благодаря, че си ме довела тук. Мисля, че съм по - добре. Искаш ли да се върнем в кръчмата - сигурно онея са се изнесли...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу   Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Араши Нами, Миязаки Чихиро и Хиноте Кагероу
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dark Bleach :: Step into the darkness :: Обществото На Душите :: Руконгай-
Идете на: